Odborný/á referent/ka pro BOZP a PO

Kvestor Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Odborný/á referent/ka pro BOZP a PO

(přihlásit se mohou fyzické osoby i firmy)

Počet volných míst/Pozice/Obor činnosti: 2, odborný/á referent/ka PO a BOZP

Hlavní aktivity a okruhy působnosti:

• sledování a dodržování právních předpisů BOZP
  • zpracování dokumentace BOZP stanovené právními a ostatními předpisy
  • školení zaměstnanců o požadavcích právních a ostatních předpisů, včetně informací o rizicích, (podklady pro školení – osnovu školení, testy pro ověření znalostí a potvrdit správnost zpracovaných dokumentů)
  • metodicky vést a spolupracovat při řešení problémů, vyšetřování pracovních úrazů a mimořádných událostí
  • kontrola pracovišť a spolupráce při monitorování pracovních postupů, včetně stanovení opatření a návrhů pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti
  • spolupráce při stanovení havarijních zásad
  • ve spolupráci se zaměstnavatelem zajištění plnění úkolů v prevenci rizik včetně hodnocení rizik a navržení opatření na minimalizaci rizik
  • komunikace se státními orgány, účast na jednáních se státními a inspekčními orgány
  • rozvoj a realizace strategií týkajících se BOZP a životního prostředí

Jaká je naše představa o vhodné/m kandidátce/ovi?

• Osoba odborně způsobilá v PO, Technik PO
  • Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik
  • Výhodou je praxe na pozici koordinátor BOZP na staveništi a revizní technik vyhrazených technických zařízení
  • Organizační schopnosti, samostatnost ve vedení agendy, schopnost koordinovat interní i externí subjekty vstupující do oblasti působnosti
  • Schopnost tvůrčí a analytické práce
  • Flexibilita, komunikativnost, loajálnost, schopnost přizpůsobit se systému řízení
  • Občanská bezúhonnost
  • Znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Výše úvazku: Částečný / plný v délce 3 let s možností prodloužení; možnost smluvní spolupráce. Výše úvazku a typ smluvního vztahu mohou být upraveny po vzájemné dohodě. Mzdové ohodnocení bude stanoveno dle vzájemné dohody.

Předpokládaný nástup: Dohodou

Místo výkonu: Ústí nad Labem

Pozn. Podmínka pro firmy: výkon práce v místě působiště

Nabízíme Vám:

• zajímavou a různorodou práci v instituci oceněné HR Award
  • podporu v dalším rozvoji a vzdělávání
  • příjemné a moderní pracovní zázemí
  • flexibilní formy zaměstnávání
  • 6 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, využívání knihovny, sportovišť, rekreačního střediska Bukovina a další).

Informace o výběrovém řízení a kritériích výběru:

Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením dodaných materiálů, které musí být součástí zaslané přihlášky, v druhém kole osobním pohovorem s vybranými uchazeči/kami. Uchazeči a uchazečky budou požádáni, aby prezentovali členům/kám výběrové komise své dosavadní profesní zkušenosti. O výsledku budou všichni přihlášení informováni nejpozději do 10 dnů od ukončení výběrového řízení.

____________________________________________________________________________________

Bližší informace o pozici podá: pavla.bendova@ujep.cz

Přihlášku se strukturovaným životopisem s důrazem na profesní praxi, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání, osvědčení o odborné způsobilosti zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1, 400 96 Ústí nad Labem nebo e-mailem na adresu personalni@ujep.cz.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše organizace Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, IČO: 44555601, se sídlem Pasteurova 3544/1, 400 96 Ústí nad Labem, tel. 475 286 315, e-mail: personalni@ujep.cz, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance/kyně a sjednání pracovní smlouvy na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany UJEP před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, bydliště, e-mailová adresa, údaje o Vašem vzdělání a dosavadních pracovních zkušenostech a příp. další údaje, které nám sami poskytnete v zaslaných dokumentech. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, která jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické, ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u UJEP, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností. Další informace o ochraně osobních údajů, zpracovávaných Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem naleznete zde: https://www.ujep.cz/cs/zasady-zpracovani-osobnich udaju.